top of page

Gizlilik Politikası

 

1. ModellerleDans.com, sitesinin hizmetlerinden faydalanan kullanıcıların özel bilgileri ModellerleDans.com tarafından korunur. ModellerleDans.com özel bilgilerin gizliliğinden sorumludur.

2. ModellerleDans.com, sitesinin hizmetlerinden faydalanabilmek için isim,soyisim veya tc kimlik numarası gibi kimlik bilgileri gerekmez. Hizmetlerden faydalanmak için geçerli bir skype adresi veya skype adresinin bağlı olduğu mail adresi yeterlidir ve üyeler tarafından belirtilen bilgiler hiçbir şekilde kimlik tespiti vs. için kullanılmaz.

3. ModellerleDans.com sitesinin hizmetlerinden faydalanan kişilerin şahsi bilgileri üyelerin sorumluluğundadır. Üçüncü şahıslara verilen bilgiler ve yazılan yazılar konusunda ModellerleDans.com sorumluluk almaz. Tüm sorumluluk paylaşan kişiye aittir.

4. ModellerleDans.com sitesinde küfür, kötü kelime, hakaret, taciz, reklam ve tehdit yasaktır.

5. ModellerleDans.com, site içi hit sayısı, sitede gerçekleşen trafik vb. gibi araştırma sebebiyle diğer pek çok site gibi cookies kullanır.

6. ModellerleDans.com sitesinde üyeler arasında gerçekleşen özel görüşmeler sadece ilgili taraflarca görüntülenir. Hiçbir gerekçe ile üçüncü şahıslara aktarılmaz.

7. Üyeler arasında gerçekleşen tartışma veya anlaşmazlıklarda site yönetimi sorumlu tutulamaz.

 

Güvenlik

8. ModellerleDans.com, sahip olduğu üye bilgilerini korumak, kötü amaçlar için kullanılmasını engellemek ve üçüncü kişilerin eline geçmesini engellemek amacıyla değişik güvenlik önlemleri ile korunur.

bottom of page