Hakkımızda

 • ModellerleDans.com Nedir?

  ModellerleDans.com, üyelerimizin, modellerimiz ile birebir canlı sohbet edebilmesi için geliştirilmiş bir canlı sohbet sitesidir. Sitemize üye olup, süre satın alarak aldığınız süre boyunca Skype uygulaması üzerinden karşılıklı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda ModellerleDans.com canlı destek kısmından veya whatsapp destek hatlarımızdan adminlerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

 • ModellerleDans.com Nasıl Kullanılır?

  Modeller ile görüşmeler Skype uygulaması üzerinden yapılmaktadır. ModellerleDans.com'dan daha önce süre satın almış kullanıcılar üye olarak adlandırılır. Bir ziyaretçimizin bir kez süre paketi alması üye statüsüne geçmesi için yeterlidir. Süreler paketler şeklinde satılmaktadır ve tek kullanımlıktır. Kullanıcıların görüşmeden erken çıkması durumunda kalan süresinin kullanım hakkı bulunmamaktadır. Üyelerimizin görüşmeden düşmesi, teknik aksaklıklar yaşaması sebebiyle sonlanan görüşme için modellerin bekleme süresi paketinizin süresinden düşmekte olup, görüşmeye devam edebileceğiniz süre kalan süreniz kadar olacaktır. Bekleme süresinden sonra gelen kalan süre şikayetleri sitemiz veya model insiyatifinde değildir. Süre satın almak isteyen ziyaretçilerimiz paket alımlarını modeller aracılığı ile yapabilirler. Toplu süre alımları ve parçalı kullanımlar için adminlerden destek alabilirsiniz.

 

 • Nelere dikkat etmeliyim?

  1. Ahlak kurallarına aykırı davranan üyelerin üyelikleri dondurulur. Tekrarlanması durumunda üyelik kapatılır.

  2. Skype adresi, telefon numarası, facebook, instagram, telegram vs. sosyal medya hesapları gibi iletişim bilgisi vermek kesinlikle yasaktır.

  3. Dijital olarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesini baştan sonra dikkatlice okuduğunuzdan emin olunuz.

 

 • Sıkça Sorulan Sorular

           Nasıl süre alırım?

           Havale ve/veya Kredi kartı ile süre paketi satın alabilirsiniz.

         

          Görüşmeye nasıl geçerim?

          Ödeme  yaptıktan sonra görüşmek istediğiniz modele ödeme yaptığınızı bildirerek görüşmeye geçebilirsiniz.

 

          Model tarafından engellendim, ne yapabilirim?

          Modeller de diğer üyeler gibi dilediği üyelerle sohbet edebilir, istemediği üyeleri engelleyebilirler. Bu durum karşısında servis                      sağlayıcı olarak ModellerleDans.com'un yapabileceği bir eylem bulunmamaktadır. Süreniz varsa kalan süreniz için başka modele              yönlendirilirsiniz.

 

         Hangi durumlarda üyeliğim sonlandırılır?

         Genel ahlaka aykırı yazışmalarda bulunulması, reklam ve benzeri metinlerin paylaşılması hesabınızın dondurulmasına, tekrarı                   durumunda üyeliğinizin sonlandırılmasına yol açar. İletişim bilgisi (skype, whatsapp, instagram vb.) vermek ise kesinlikle yasak olup,           iletişim bilgisi paylaşımı durumunda herhangi bir uyarı verilmeksizin üyeliğiniz sonlandırılır. Süreniz yanar.