top of page

Uygulama Kuralları

1. Süre satın almadan önce modellerimizin skype adreslerini ekleyerek TEYİT için görüntülü görebilirsiniz. Her modelimizde yalnız bir teyit hakkınız bulunmaktadır. Ek teyit isterseniz ücretlidir.

2. Modellerimizin minimum görüşme süresi 20 DAKİKA'dır. 20 dakikanın altında süren görüşmeler   20 dakika tamamlandı olarak sayılır. Görüşmeyi sonlandırmanız veya bağlantınızın kopması gibi durumlarda; minimum görüşme süresi düştükten sonra  model sizi kalan süreniz kadar özel sayfasında bekleyecek ve geçen süre paketinizin süresinden düşülecektir. Bekleme süresi düştükten sonra kalan süreyi aynı modelde kullanım hakkınız vardır. Süreniz bitene kadar geri gelmemeniz durumunda süreniz bitmiş sayılır ve özel sayfasından model tarafından çıkartılırsınız. Bu durum model veya sitemiz insiyatifinde değildir. Görüşmek için tekrar süre paketi alabilirsiniz.

Yüzlü Model hesaplarında görüşme süreleri yarıya düşmektedir. ( SÜRE YARISI ) uygulaması vardır.

3. Üyelerin yaşadığı teknik problemlerden (elektrik kesintisi, bağlantı problemleri vs.) ya da özel sebeplerden dolayı sonlanan görüşmelerden sitemiz ve modellerimiz sorumlu değildir.

4. Satın alınan süre paketi için ÜCRET İADESİ YAPILMAMAKTADIR.

5. Satın alınan süreler TEK KULLANIMLIKTIR. Parçalı kullanımlar için ödeme bildirimlerinizi sitemize yapmanız gerekmektedir.

6. Modellerimizin fotoğraflarını çekmek, görüntüleri kaydetmek yasaktır. Model insiyatifinde değildir.

7. Kişisel iletişim adresi, telefon numarası, sosyal medya hesapları gibi bilgileri istemek veya paylaşmak YASAKTIR. Paylaşılması durumunda Model görüşmeyi sonlandıracak ve süreniz artık kullanılamayacaktır. 

8. Sitemiz; üyelerimizin yazışmalarından, sesli/görüntülü görüşmelerinden ve davranışlarından SORUMLU DEĞİLDİR. Yaptığınız görüşme içeriklerinden her birey kendisi sorumludur. ModellerleDans.com hiç bir şekilde sorumluluk almaz.

9. Sitemizi 18 yaşından küçükler kullanamaz. 18 yaş üzeri için uygundur.

10. Modellerle ilgili görüşmelerinizde model kaynaklı bir problem yaşamanız durumunda, problemi yaşadığınız anda görüşmeyi sonlandırıp, sitemize şikayet bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Görüşme süresi tamamlandıktan sonra gelen şikayetler dikkate alınmayacaktır.

+18.jpg
Dansedenkadın.jpg
bottom of page